DCIM100MEDIADJI_0091.JPG

Beklentilerinizin Ötesinde

D Plaj Evleri, 2019 yılında inşaatı tamamlanmış, oturuma hazır 53 farklı tip daire ve 2020 yılında ikinci etap 36 daireyle birlikte toplam 10.300 m2 alanda büyüyerek ve gelişerek Bodrum’un en istisna projesi haline geliyor.

Türkiyenin güçlü maden ve mermer firmalarından Dimer Grup bünyesinde inşaa edilen D Plaj Evleri Projesinde Yalıkavak’ın en güzel koylarından Tilkicik’te denize sıfır konumda, rüzgara ve dalgaya korunaklı sahilinizde Bodrum’un keyfine varacaksınız. D Plaj Evlerinde yaşamınız hem denize 20 adım mesafede hem de muhteşem koy manzarasına hakim bir noktada.

İletişime Geç

Bir Tatilden Fazlasına Hazır Mısınız?

Mimar Dara Kırmızıtoprak imzasını taşıyan tasarım projede, özenle seçilmiş birinci sınıf malzemeler ve yüksek inşaat kalitesi ile 4 mevsim yaşamda ihtiyacınız olan teknik konforla buluşuyorsunuz.Tamamı deniz manzaralı 75m2 ile 159 m2 arasında değişen büyüklükte 1+1 2+1 ve 3+1 tiplerde ve isterseniz bahçe kat, isterseniz orta kat, isterseniz büyük teras kullanımı avantajıyla üst kat daire seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.D plaj Evleri’nde siz ve çocuklarınız için tüm detaylar düşünüldü. Kum plajınızda denizin tadını çıkarabilir, 300 m2 havuzdan faydalanabilir, site içi restoranınızda aileniz ve komşularınızla gününüzü keyifle geçirebilirsiniz.

D Plaj Evleri içinde yer alan My Gym çocuk spor merkezi, çocuklarınız için yaz aylarını unutulmaz hale getirirken siz de özel eğitmen eşliğinde donanımlı salonumuzda spor faaliyetlerinize devam edebilirsiniz. Ayrıca hemen yanı başınızdaki Barbelo Beach Restorant’ta gurme tadımlar yapabilir, iskele keyfi yaşayabilir ve misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Kişisel bakımınız için Bayram Bal kuaförden faydalanabilir, D Concept Store’da yaz modasını takip edebilirsiniz.